פרסום בגוגל - ניהול קמפיין ממומן PPC

קמפיין מודעות בגוגל - Google Ads

גוגל מאפשרת למפרסמים להגיע ללקוחות פוטנציאליים דרך "Google Ads" רשת מודעות המפנות לאתר או לדף נחיתה עבור כל שאילתת חיפוש.שיווק דיגיטלי לעסקים ממומן בגוגל עובד בשיטת הPPC-Pay Per Click, כלומר המפרסמים משלמים רק עבור המודעות שהצופים לוחצים עליהן (הקלקה על האתר) , כך שניתן לומר שמודעות גוגל הן רק מודעות מבוססות תוצאות. מודעות ממומנות מופיעות בראש העמוד מעל התוצאות האורגניות שמוצגות על ידי מנועי החיפוש, כך שגוגל דואגת שכל מודעה תקבל חשיפה מקסימלית.

יצירת קמפיינים בגוגל רשת החיפוש

רשת החיפוש של גוגל היא אוסף של אתרים ויישומים המבוססים על מונחי חיפוש. כאשר אתה מפרסם ברשת החיפוש של גוגל, מודעות הטקסט שלך מוצגות למשתמשים על סמך חיפושים שמבצעים גולשים. זה אומר שאם מישהו מחפש "מסעדה בתל אביב" אז הוא יראה מודעות הקשורות למסעדות בתל אביב .מודעות בתוצאות החיפוש של Google יופיעו מתחת לכותרת "מודעות" מעל תוצאות החיפוש. בכל פעם שלקוחות פוטנציאליים מחפשים מוצרים או שירותים דומים/זהים לשלך, הם יראו את המודעה שלך.

יצירת קמפיינים בגוגל ברשת המדיה

קמפיינים זה מתאים למוצרים השונים הם יעילים יותר ועוקבים טוב יותר אחר תוצאות לכל מטרה. אתה יכול לבחור להציג את המודעה שלך ברשת המדיה של Google. התקציב ועליות  בקמפיין נמדד במטרת המודעה, כלומר קליקים או הופעות מרובות במודל, או ההמרה הטובה ביותר באופן כללי. עליך גם להגדיר תקציב מינימלי למודעה. סוג פרסומת ברשת המדיה של גוגל מאפשרת סוגים רבים של מודעות, שלכל אחת מהן יתרונות וחסרונות, ואתרים מסוימים מקבלים רק סוגים מסוימים של מודעות.

קמפיינים מוצלחים שלנו

קמפיינים מוצלחים שלנו

כותרת שקופית
שקופית קודמת
שקופית הבאה

רוצים קמפיין ממומן שירים את העסק שלכם?

חודש ראשון ניהול קמפיין עלינו !

עבור לוואטסאפ >>
היי כאן נציג שירות של דיגיטל איקס , איך אפשר לעזור לך ?
דילוג לתוכן